Kırklareli Üniversitesi Girişimcilik ve İnovasyon Kulubü Etkinliği!

Katıldığım etkinlikleri yazıyorum biliyorsunuz. Bugün benimde öğrenci olduğum Kırklareli Üniversitesi Girşimcilik ve İnovasyon kulübünün düzenlediği etkinliğe katıldık.

Farkındaysanız katıldık dedim. Çünkü bu etkinlik benim için ayrıca bir farklıydı. Çünkü ben bu etkinliğe Misface ekip üyesi olarak katıldım. Misface her üniversite öğrencisine en az 1 ücretsiz mentor desteği sağlayan bir platform. Zaten yazmıştım.  Buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Ayrıca StartupTrakya ve Misface kurucu ortaklarından Gökhan Geyik ve Oğulcan Yorulmaz (benim patronlar :D) start-uplarımızın sunumlarını ve girişimcilik ekosistemi hakkında sunum yaptılar. Son olarak Trakya Kalkınma Ajansından Emre Beji Yeni İşim Girişim ve Wake-Up projelerinden bahsetti.

Katılım güzeldi. Sonrasında KLU rektörü Sayın Bülent ŞENGÖRÜR hocamızla kulüp bir görüşme organize etmiş. Ekipçe ve girişimcilik kulübü yönetimi ile katıldık.

Oldukça umut dolu, inovatiflik ve girişimciliğe önem ver bir rektörümüzün olduğu bilmek açıkcası beni çok mutlu etti.

Bu arada bir girişim fikriniz var ve mentor bulamıyor veya bulup sizden ücret talep ediyorlarsa misface.com’a girip sağ tarafta bulunan “Hemen Mentorunu Bul!” butonuna tıklayarak ücretsiz destek alabilirsiniz.

Kendinize iyi bakın. Bir startup için beklemeyin “Harekete Geçin!”