Çağrıjann….

Merhaba,bugün değer verdiğim,iyi,güzel bir insanla sitemi inceledik.Değer verdiğim bir kaç kişi var zaten.(Başta Selma hoca olmak üzere,Uğur hoca ve Ayşegül hoca başka yok pek galiba okuldan bahsediyorum sadece yanlış anlaşılmasın 😀 )Bu siteyi.Dedi ki kendin gibi yazmışın.En güzeli de o zaten.

Sonra biraz din tartıştık.Aslında tartışmadık giriş kısmını icra ettik gelişme ve sonuç yok.Neyse devam edeyim sonra dedim ki nasıl inanıyorsunuz aşk gibi düşün hissetmeden olmuyor.Bu da hissedilen birşey.Böyle bir konuşma geçti.Bir yere bağlayacağımı mı düşündünüz ? yoo kim dedi ki bağlayacağımı yok öyle birşey.Durun adettendir sevgili günlük diye birşey ekleyelim biraz öyle oldu sanki.

Sahi mer mi haba ? evet biraz anlaşılmaz oldu zaten bende çok anlaşılan bir insan değilim.Kimim lan ben ? what is your ingilizcem yok o kadar siz translateden çevirtiin.Yazın whatsapp’tan.Hey what’s up men??

Bakın asıl olay artık nickname olarak ”çağrıjann” kullanıyorum.Niye o başta belirttiğim güzel insan öyle yazdı benimde hoşuma gitti.Nasılsa hep acayip biri olduğumdan deli diyorlar çok yadırgamazlar.

Son zamanlarda yaya geçitlerini kullanan bir sürü insan görüyorum mutlu oluyorum.Tamamm yukarıda lan kullandım diye normal küfür eden,futbol fanatiği biri gibi sanmayın beni.Ben küfürün içinde(sanayide 9 yaşından 17 yaşıma kadar okuldan sonra ve yaz ayları da dahil olmak üzere) büyüdüm ama küfür etmem(tiksinirim),futbol da sevmem.

Ne severim ben kod yazmayı,bandanaları(şu kadınların saçlarına taktığı şey) severim hayır hormonel olarak östrojen fazla değil normal erkeğim(bunu bilerek belirtiyorum cünkü yanliş anlaşılabiliyor).Ama ben onları bileklik olarak kullanıyorum ve oldukça güzel duruyorlar sanırım.
Bir de insanlara birşeyler öğretmeyi.Tabi karşılıksız öğretmek olmuyor.Çok lüx bir şey rica ediyorum.Hazır mısınız ? Hatta durun daha havalı söyleyim are you ready????

Kahve ya.Çok lüx dimi.Valla bana göre bunu başkasından istemek çok lüx.İyi olun hepiniz iyi olun.Tüm insanlar,kediler,kuşlar,böcekler,ağaçlar,güller…kısaca herşey :).

Saygılarımla.
Çağrıjann 🙂